chalupa lipno

Chalupa se nachází v osadě Hory, která leží mezi Horní Planou a Pernekem v těsné blízkosti Lipna. Je odsud nádherný výhled na Lipenskou přehradu, nejvyšší horu Šumavy (Plechý) a Smrčinu.

Samotný pozemek zaručuje soukromí a klid.

Je určena pro 8 osob. V přízemí naleznete velmi prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň s jídelním koutem, první ze tří ložnic a WC se sprchovým koutem. Podkroví pak nabídne další 2 ložnice s WC a masážním sprchovým koutem. V suterénu se nachází garáž a sklep na dřevo.

K dispozici dále loď na rybaření.

Vybavení kuchyně: sporák plynový (čtyřplotýnkový), el.trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, druhá lednice v garáži. Samozřejmostí je nádobí a vše co do kuchyně patří.
Dále pak ložní prádlo atd.

Cena za pobyt (celý komplex, mimo sezónu): 10.000,-Kč = 178,-Kč / 1 osoba / 1 den

Cena za pobyt (celý komplex, v hlavní sezóně): 12.000,-Kč = 214,-Kč / 1 osoba / 1 den

Rezervace na: furstmilan@seznam.cz nebo info@uhabakuka.cz

Rybářské potřeby u Habakuka

InfoLinkakaprařina:+420 778 056 222ostatní:+420 774 521 444

NÁKUPNÍ KOŠÍK

› položek:

› kusů:

› celkem:

0 x

0 x

0

NOVĚ V PRODEJI

foto

Sportovní rybolov

foto

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Chcete vědět o všech akcích a novinkách jako první?

transport

Aktuální zprávy

foto

Krátká akce na řece

essox

geis points

1234

akční nabídka

1234

akční nabídka

Chci jet do Zambezi
foto foto foto foto foto

Firma Rybářské potřeby u Habakuka vznikla na jaře roku 2004 v Rokycanech. První prodejnu jsem otevřel v Plzeňské ulici 547 a brzy si našla množství zákazníků. Po náročných stavebních úpravách jsem na jaře roku 2005 otevřel druhou prodejnu v Plzni na Roudné 39. Postupně si k nám nacházeli cestu i rybáři z okresů Domažlice, Tachov a Klatovy. Z těchto důvodů jsem od října 2005 vybudoval další prodejny v těchto městech. Jak již ve zmíněných městech tak i specializovanou muškařskou prodejnu v Plzni na Slovanech a také ve Schwarzenfeldu, Něměcko na dobu 5ti let.

Pořád jsem přemýšlel, co ještě nabídnout rybářům v našem kraji. V roce 2011, díky shodě náhod a návštěvě majitele Jezera Radnice, pana Straky, se kterým jsem se dohodl na desetileté spolupráci, se tak dnes můžeme pyšnit rybářskou lokalitou cca 20km od Plzně. Budu se snažit, aby se vám v této lokalitě líbilo, ale bude chvilku trvat, než se mi podaří vše podle mých představ.

Rozvoj firmy pokračoval další pobočkou v Plzni, ul. Malická - Kaprařská speciálka u Habakuka. Která je největší Kaprařská speciálkou v České republice. Vše na kapry na 400 metrech čtverečních.

Zatím posledním místem, kde jsem pro vás v roce 2014 otevřel obchod je Beroun, vedle místní organizace rybářského svazu.
Po pěti letech jsem ukončil prodej v Německu a tak budu mít více času přemýšlet nad dalšími věcmi.

Jirka Hrdý

Jiří Hrdý

Gottliebova 40/I
337 01 Rokycany
Česká republika

IČ: 103 76 445

© 2004-2016 Rybářské potřeby U Habakuka
Všechna práva vyhrazena

Všeobecné obchodní podmínky (PDF)
Reklamační řád (PDF)
Ochrana osobních údajů

Mapa stránek