Jiří Hrdý, majitel Rybářských potřeb U Habakuka • v Plzni dne 18. srpna 2016

Ukončení mé činnosti na Jezeru Radnice

Vážení přátelé, rybáři,

musím Vám oznámit, aby jsem předešel různým spekulacím, že zástupci majitelky Jezera Radnice - Ing Vladimír Straka a jeho dcera Martinka Straková mi 2.7.2016 oznámili, že se mnou k 1.7.2016 ukončili spolupráci a mají někoho jiného, kdo jim v tom bude radit. A tak se o Jezero budou starat sami.

Již začátkem června se domluvili s firmou Mastodont baits, že z Jezera bude klubová voda této firmy. I přes to, že dohoda se mnou byla na deset let, rozhodli se dohodu ukončit. Inu, jsou vlastníci, mohou, ale mrzí mne to.

I když mě ukončení naší dohody, ani přes mou několikerou žádost, zatím nedoručili písemně, tak vím, že tento stav je konečný a platný.

Z těchto důvodů od 1.7.2016 již nemám žádná práva a nenesu ani žádnou odpovědnost za provozování Jezera Radnice a již nemohu jakkoli zasahovat do jeho chodu a ani již zde nemohu pořádat žádné závody, jak jste se ptali.

Situace asi také částečně vyplynula z toho, že jsem od počátku roku, po zdravotních problémech, byl nucen omezit činnost a stěží jsem zvládal práci okolo mých obchodů.

Ještě naposledy, zde na Jezeru, pomohu firmě Daiwa, která je organizátorem akce Chytání s dětmi z nemocnice Motol.

Na Jezero Radnice jsem tuto akci přivedl a od počátku pomáhal se sháněním pomocníků k dětem, organizací a drobnostmi Věrce Papírníkově, která byla dříve zástupkyní firmy Daiwa pro Českou republiku, celou akci vymyslela a uvedla v život. Letos, již třetím rokem, celou akci připravuje Anička Škvařilová, která firmu vede nyní. Všichni rybáři, kteří pomáhají na této akci od počátku nebo jen na některém ročníku i ostatní obětaví lidé, zasluhují zvláštní poděkování.

Děkuji Klatovskému rybářství, Zbirožskému rybářství, Statkům města Plzně, Jardovi Těšínskému za velké štiky z výlovu Hejlova, panu Dvořákovi za krásné Koi kapry. Prostě všem, od kterých jsem pro vás nakupoval ryby a kteří na mne mysleli při zarybňování Jezera.

Děkuji všem, kteří mi od počátku pomáhali. Hlavně Petru Hrubešovi, který tady dělal správce. Který vybudoval chytací místa a udělal velká i všechna malá mola, přístaviště, rozvážel štěrk, hlínu, aby se zatravnily břehy, vysázel rákosí a lekníny, sprchu a mnoho dalších věcí, prostě vše, co je důležité, aby se rybám líbilo ve vodě a vám zase na břehu.

Děkuji za Vaši dosavadní podporu na Jezeru, ale skončilo to. Potkáme se určitě na rybách nebo v některém z mých obchodů.

S pozdravem Jirka Hrdý

Ps. Stránky Jezera Radnice nechávám v provozu, aby jste se mohli i nadále přihlašovat k rybolovu na Jezeru.

- ZAVŘÍT -

Jezero Radnice... Jedinečná rybářská lokalita s křišťálově čistou vodou.

slide slide slide
foto

Virtuální prohlídka

foto

Kalendář akcí

foto

Půjčovna

Aktuální počasí

foto

E-shop