fb

RYCHLÝ KONTAKT

+420 774 075 222

PŘÍVLAČ, FEEDER,
PLAVANÁ, SUMCAŘINA

+420 778 056 222

KAPRAŘSKÁ SPECIÁLKA

+420 773 938 555

E-SHOP OBJEDNÁVKY
Po-Pá 9-18 h

NÁKUPNÍ KOŠÍK

U Habakuka - největší prodejce rybářských potřeb a Kaprařská speciálka U Habakuka.

/Pojištění rybářské výpravy

POJIŠTĚNÍ RYBÁŘSKÉ VÝBAVY

 

Zlomený prut, proražený člun, zloděj v garáži, okousané rukojeťi od myší... Také Vás to již potkalo?Většina z nás si od vody odnáší hezké zážitky a nezapomenutelné události. Někdy ale naše vzpomínky patří zničené výbavě, třeba zlomenému prutu nebo protrženému bivaku. Výjimkou bohužel však nejsou ani nemilé zkušenosti s tím, že o výbavu přišli kvůli zlodějům.ČESKÁ ASOCIACE POJIŠTĚNÍ RYBÁŘSKÉHO SPORTU se dokáže s těmito situacemi vypořádat.

Díky spolupráci profesionálních rybářů, rybářských obchodů a významných pojišťoven, umíme nabídnout všem rybářům bez rozdílu pojištění, které zmírní dopady nepříjemných situací.

 

Martin "Habakuk" Hrdý o pojištění říká:

Podporuji Českou asociaci pojištění rybářskeho sportu. Sám využívám její služby, jak v profesním tak soukromém životě. Díky asociaci mám jistotu, že bude postaráno o mě i o moji rybářskou výbavu. Oceňuji proklientský přístup a hlavně to, že služby a produkty jsou vytvořené nám rybářům na míru.

 

O Asociaci:

Česka asociace pojištění rybářského sportu s.r.o ( IČ: 08925135, vedená u Městského soudu v Praze , oddíl C , vložka 327629) vázaný zástupce pojišťovacího zprostředkovatele SAB servis sro, IČ: 24704008) je jedinečnou organizací v České republice, která vznikla díky spolupráci profesionálních rybářu a významných pojišťoven.

Predevším díky jejich zkušenostem, poznatkům a cenným radám vznikla strategie péče, která splňuje požadavky a potřeby profesionálních, amaterských i rekreačních rybářů.

Dobře víme, že základním předpokladem k úspěchu každého rybáře je jeho rybářská výbava. A tak ochrana sportovní výbavy, zajištění náhrady při jejím poškození, ztrátě a krádeži stejně tak jako náhrada v případě způsobené škody při výkonu sportovní činnosti, patří mezi naše základní priority.

Asociace pojištění rybářských sportů s.r.o., v rámci své péče o členy, dále zajišťuje nadstandardní lékařskou péči, díky odborníkům z různých medicínských oblastí.

Ve spolupráci s našimi finančními partnery zprostředkováváme unikátní soubor služeb a pojištění pro rybáře, které chrání zdraví a majetek. Současně zajišťujeme kompletní administrativní servis a podporu při vyřizování žádostí, včětně důrazu na maximální plnění.

Zaujal Vás náš jedinečný produkt? Chcete se dozvědět více?
Vyplňte následující formulář, odešlete jej a my Vás budeme kontaktovat.

MÁM ZÁJEM O POJIŠTĚNÍ RYBÁŘSKÉ VÝBAVY

Vaše celé jméno *

Váše e-mailová adresa *

Váše telefonní číslo *

Kliknutím na tlačítko ODESLAT stvrzujete, že jste všechny výše uvedené údaje vyplnili na základě svobodné vůle, že všechny výše uvedené údaje jsou pravdivé a zároveň udělujete souhlas se zněním dokumentu Zásady ochrany osobních údajů a poskytnutím výše Vámi uvedených osobních údajů asociaci Česká asociace pojištění rybářského sportu.

REKLAMACE A KORESPONDENCE

KAPRAŘINA - KAPRAŘSKÁ SPECIÁLKA

Bolevecká 11, 301 00 Plzeň

Tel: 778 056 222

OSTATNÍ

Na Roudné 39, 301 00 Plzeň

Tel: 774 075 222

PROVOZOVATEL

Rybářské potřeby U Habakuka s.r.o.

Krokova 983

33701 Rokycany

Česká republika

IČ: 17057426

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NEWSLETTERŮ

Zadáním Vaší e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko Odeslat vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na uvedenou e-mailovou adresu a souhlas se zněním dokumentu Zásady ochrany osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2024 Rybářské potřeby U Habakuka s.r.o.